Відгуки

Додати відгук

  Борисюк Ірина

  Хочу вам подякувати за ваше навчання і підручник і поради. Ви створили справжню дружню і цікаву атмосферу, яка дозволяє навчатись із задоволенням. Шкодую, що курс такий короткий. Буду Вас обов’язково радити своїм друзям та знайомим і як дієтолога і як тренера.

  Дуже вам вдячна і пишаюсь знайомством із Вами

  Іванічева Римма

  Курси сортивного харчування 10/10, все було докладено грамотно та, що не мало важливо, доступно та зрозуміло. Я обовʼязково піду ще на курси, адже це дуже гарний досвід та нові набуті знання. Дякую, Сергію та дівчатам з команди за швидкий зворотній звʼязок і за те що підлаштовуються індивідуально під учня. Всім вдячна безмежно, до зустрічі 🤍🙏

  Катерина Бикова

  Пройшла курс зі спортивного харчування . Дуже інформативно, цікаво , чітко викладена інформація. За рахунок індивідуальних онлайн уроків в реальному часі концентрація та засвоєння матеріалу набагато виявилось кращими ніж це було б уже записане «сухе» відео .

  Аліна Брага

  Дякую за навчання.
  Все чітко та зрозуміло, я зверталась вже зі мінімальними знаннями, але навчання допомогло мені все систематизувати в голові. Та більш чітко зрозуміти, які потреби ми можемо закрити за рахунок спортивного харчування.
  Рекомендую.
  В цілому вважаю цей напрямок дуже перспективним, та важливим як для роботи із професійними спортсменами, так і для допомоги новачкам, та в цілому для розуміння що спортивне харчування це цілком корисні добавки, а не стероїди 😂😂😂. Як часто вважають.

  Пелипец Анастасія

  Пройшла курс тренера тренажерного залу, дуже сподобалося навчання!) Було багато корисної інформації, яку регулярно зараз використовую на заняттях. Все доступно і зрозуміло. Також дуже сподобалася практична частина курсу) Я довго вибирала курси і рада, що зупинилася на «Next level». На запитання завжди давали повні відповіді. Здобула багато нових знань, навичок. Задоволена всім! Я здобула багато нових знань, навичок, які допоможуть мені надалі стати хорошим тренером.

  Ольга Прядко

  Дуже сподобалася структура навчання на курсі тренера тренажерного залу, особлива подяка за уважний підхід та чудовий навчальний посібник. Я стала набагато впевненіше в собі з професійної точки зору, значно структурувала знання.

  Філіпова Елена

  Я дуже Рада ,що знайшла Вас Аніта .Знайшла розумну людину,а не фітоняшку,яка себе позіціонує тренером ,надивившись відео в Тік тоці😊

  Денис Прохницький

  Завершив курси Тренера тренажерного залу в школі «Next Level». Хочу подякувати своєму викладачу — Аніті Гресь за всю ту інформацію та досвід, яким зі мною поділилися. Давно думав про роботу тренером, але тепер це стало можливо завдяки вам! Дякую ❤️💪🏼

  Тетяна Рачіборскі

  Спасибо Вам! Хочу похвалити Сергія Ярмака!! Він чудовий викладач і людина!! 🏆Дуже вдячна за курс, який допоміг мені розібратись , в як я думала «чорній магіі спорт харчування» ☺️

  Храбра Світлана

  Дякую викладачу курсу «Спортивне харчування» Сергію Ярмаку та школі Next level за цікаві та змістовні лекції. Кожне заняття проведено на високому рівні. Знання, отримані під час навчання, мають практичну спрямованість і їх легко можна втілювати у роботу. Також, не менш важливе є те, що зв’язок з викладачем та школою після закінчення курсу не втрачається. Можна при потребі отримати консультацію. Next level – це вдале поєднання професіоналізму на ниві тренерських та викладацьких робіт. Рекомендую всім, хто хоче покращити свої компетенції, майстерність та навики!

  Рибій Катерина

  Я буду чесна з вами, курс був супер цікавим та корисним, ваш інструктор 🔥.

  Знання зі мною і я ними активно користуюся, а сертифікат допоміг з новою роботою, через півтора місяці я вже житиму в США, де прийняли на роботу до реабілітаційного центру.

  Сивковська Марія

  Пройшла навчання з курсу » Інструктор з фізичної реабілітації» викладач Сергій Ярмак. І щиро радію, що саме цю школу я обрала . Маючи медичну освіту та тренерський досвід , для мене відкрилися абсолютно нові аспекти в даному курсі. Лекція і практичні заняття проводилися» без зайвої води «всі теми були конкретно по — факту, викладені професійно та доступно. Я пишаюся, що навчалася і отримала сертифікат в » Next Level»!!!

  Сорокина Дарина

  Дякую за цінну структуровану інформацію! Індивідуальний підхід та пояснення складного простими словами. Усі лектори професіонали своєї справи на практиці, а не лише на словах. Отримала 2 сертифікати як тренер та фітнес-дієтолог і це тільки початок Рекомендую 👍👍👍👍

  Так само велике спасибі Аніті Гресь!! Дуже доступно та чітко пояснять складну інформацію! Без води та зайвої теорії, тільки у справі і лише корисні речі. Справжній професіонал своєї справи ❤️❤️❤️❤️❤️

  Мясоїдова Юлія

  Закінчила курс «Консультант зі спортивного харчування» і дуже задоволена ним! Легка подача, практичні знання та відповіді на всі питання! Однозначно раджу всім, хто бажає розібратися в спорт. піт-е та рекомендувати його своїм клієнтам. Сергій Ярмак прекрасний Викладач курсу дуже рада, що обрала саме «NEXT LEVEL». Виникло бажання вчитися далі, дякую!

  Сергій Сандрак

  Дякуємо велику школу «Next Level», за отримані знання та задоволення від навчання. Особливо чудовому педагогові Аніті Гресь!

  Я дізнався багато нового. Зрозумів і виправив багато помилок, які заважали мені в розвитку.

  спасибі вам велике.

  Марьяна

  Проходила навчання у Аніти Гресь за курсом «Дієтологія» та «Тренер тренажерного залу» — Задоволена.

  Лілія

  Дуже рада, що мій вибір припав саме на школу «Next Level», в якій пройшла курс «Дієтології» і хочу подякувати моєму преполователю Аніті Гресь за отримані знання. Людина з величезним терпінням, великим досвідом та глибокими знаннями! Рекомендую! Ви отримаєте неймовірне задоволення від процесу навчання та багаж знань).

  Наталя Ткаченко

  Закінчила курси з дієтології з Аніто Гресь. Дуже корисно та захоплююче. З нетерпінням чекала лекції з кожної теми, сумлінно списала два зошити. Отримала підручник від Аніти Гресь. Навіть після закінчення курсів викладач готовий будь-якої миті підтримати та відповісти на найнесподіваніші питання. Однозначно рекомендую.

  Відгуки про курси фітнес тренерів

  Це думка та сформульоване в словесну форму враження про товар чи послугу. Позитивні відгуки по суті є прямою рекомендацією до придбання того чи іншого товару. А, як відомо, рекомендації – це найнадійніший спосіб реклами. У сучасному світі інтернету багато людей ухвалюють рішення про купівлю тільки після того, як ознайомляться з відгуками про цей товар. Отже, добре працювати – вигідно.

  Тим, хто приймає рішення про вибір школи фітнесу, орієнтуючись на відгуки, важливо звертати увагу на співвідношення позитивних та негативних відгуків. Не слід боятися негативних відгуків. Негативний відгук може бути написаний людиною, яка неправильно чи неточно сформулювала свій запит до навчання. Або написаний недоброзичливцем, або навіть конкурентом, що бажає знецінити якість навчання в школі Next Level на свою користь.

  Найбільш цінними є ті відгуки, з авторами яких ви можете вийти на зв’язок і поспілкуватися особисто, наприклад, через соцмережі. Саме тому окрім публікації відгуків випускників школи Next Level на офіційному сайті, ми ведемо сторінки відгуків у наших соцмережах, де ви можете безпосередньо поспілкуватися з будь-яким із випускників.

  Відгуки про курси фітнес тренерів у Києві

  Це передача ваших думок та почуттів, які викликали у вас курси, викладач чи підручник. Він містить короткі відомості про курс, ваші враження та їх обґрунтування. А також ваші емоції, пов’язані із навчанням. Опис, чим цей курс допоміг вам у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних із фітнесом. Чого ви досягли завдяки навчанню у школі фітнесу Next Level. Правильно складений відгук допоможе нашим потенційним клієнтам прийняти правильне рішення у виборі школи фітнесу