Статті

Школа тренерів з фітнесу Next level – це команда досвідчених професіоналів та практиків. Цей блог ми створили на додаток до існуючих у нас курсів та семінарів. У статтях блогу ми ділимося корисною практичною інформацією про новини у фітнесі, яку буде цікаво почитати і новачкам, і вже чинним тренерам, і власникам фітнес клубів. Ті, хто тільки стає на спортивну стежку, знайдуть тут багато корисного для мотивації.
А ті, хто вже давно бадьоро по ній крокує, прочитає на цій сторінці новинки у світі фітнесу, дієтології та спортивного харчування.

Тому що статті цього блогу написано самими викладачами школи Next level. І ми ділимося у статтях своїм реальним досвідом та рішеннями тих ситуацій, які будь-якої миті можуть зустрітися кожному з вас. А ще тут ви зможете дізнатися про новинки у світі фітнесу та результати останніх наукових досліджень. Ви познайомитеся з тими інструментами, які допоможуть зробити тренування максимально безпечними, продуктивними та індивідуальними.

Ми також вирішили розвіяти деякі міфи, поширені у фітнес середовищі. І надаємо наукову основу того, що відбувається насправді.
А це додасть вам впевненості у ваших знаннях і позбавить сумнівів.

Ще тут ви знайдете новини та події, що відбуваються в самій школі Next level, інформацію про різноманітні акції та заходи, які відбуваються у школі.
Нам важлива ваша думка, і тому ми зробили наш блог інтерактивним – до будь-якої зі статей ви можете написати коментар, задати питання, що вас цікавлять, або висловити ваше бачення написаного в статті.