Тур’ян Дмитро

Турьян Дмитрий преподаватель Школы Фитнеса Next-level

Власник тренажерного залу «KONG GYM»

Суддя змагань з фітнесу та бодібілдингу UFPF.

Суддя змагань з фітнесу та бодібілдингу IFA.

Суддя з Пауерліфтинг (WPBF).

Виступаючий спортсмен, в категорії Менс фізик, жим лежачи, МПЖ, підйом штанги на біцепс.

Майстер спорту з жиму штанги лежачи (WPBF).

Майстер спорту з підйому штанги на біцепс (WPBF).

Чемпіон світу, Європи, України з МПЗ (WPBF).

Призер чемпіонату Євразії, України, Києва у категорії Менс фізик UFPF.

Призер чемпіонату Євразії, України, Києва у категорії Менс фізик IFA.

Тренер. Виростив: 1 МСМК, 3 майстри спорту, 2 КМС з Пауерліфтингу, безліч призерів чемпіонатів Європи, України, Києва, з фітнесу бікіні та Менс фізик (IFBB, IFA, UFPF).

Експерт з фітнесу та дієтології. Консультував величезну кількість спортсменів різних видів спорту, у тому числі представників українських збірних з вільної боротьби, класичної боротьби, греплінгу, боксу, авто та мото гонок.

Проводив відкриті семінари із підготовки спортсменів, вів програму про спорт на радіо.

Фітнес-модель.

Тренерський стаж понад 8 років.

 

 

 

У спорт я прийшов дуже пізно – у 19 років. Завжди мав проблеми зі здоров’ям, у зв’язку з чим лікарі забороняли заняття спортом, в якийсь момент вирішив взяти ситуацію в свої руки з метою виправити поставу і набрати вагу, тому що він становив 62 кг при зростанні 193см. , плавання, тренажерний зал, спортивний туризм) за кілька років я позбувся всіх проблем з моїм здоров’ям, набрав більше 40кг м’язової маси, став спортсменом, почав вивчати спорт на професійному рівні.У 2017 році відкрив свій зал, який став другим будинком для багатьох професійних спортсменів, людей, які потребують реабілітації після травм і просто фанатів здорового способу життя. Мій особистий досвід та знання допоможуть вам досягати поставлених цілей у спорті або просто вести здоровий спосіб життя, на своєму особистому прикладі та прикладі моїх підопічних, я дам вам мотивацію та знання, як досягти гарного та здорового тіла.